Podsumowanie 2014 roku

Początek nowego roku sprzyja podsumowaniom. My miniony, 2014, zaliczyć możemy do bardzo udanych. Nasz Max – Hol rozwija się, idzie do przodu, a to mnie, jako właściciela, bardzo cieszy, rzecz oczywista. Wiadomo, „samo się” raczej nigdy nie zrobi, ale ciężka praca daje efekty, które mogą napawać nas dumą. Z takich najważniejszych wydarzeń Roku Pańskiego 2014 w szczególności zakup nowego auta pomocy drogowej WV Crafter, wyposażonego w przesuwaną wyciągarkę, i hydrauliczną platformę. Na lawecie możemy bez problemu przewozić auta osobowe i dostawcze, a także maszyny i urządzenia budowlane i rolnicze, i nie tylko.

 
Wiadomo, że porządna firma pomocy drogowej musi dysponować w obecnych czasach porządnym taborem pojazdów zastępczych. My, naszą flotę aut na wynajem, w 2014 rozbudowaliśmy o dwa kolejne samochody, dzięki czemu nasz klient bez problemu będzie mógł wyruszyć w dalszą drogę bez zbędnej zwłoki.

 
W 2014 podjęliśmy też współpracę z Komendą Miejską Policji W Jeleniej Górze. Dzięki temu nasza praca nabrała nowego charakteru. Teraz, oprócz zdarzeń drogowych obsługujemy policyjne wezwania do aut, których stan techniczny nie zezwala na poruszanie się po drogach, lub których kierowcy stanowią zagrożenie dla innych. Słowem – możemy poczuć misyjność naszej pracy.

 
Udało nam się podpisać umowę ze Starostwem Powiatowym w Jeleniej Górze na całodobowe usuwanie pojazdów z dróg terenu powiatu Jeleniogórskiego w przypadkach określonych w art.130 a ust.1 i 2 ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo i ruchu drogowym. Tym bardziej jesteśmy dumni z faktu, że to nas wybrano, że aby w ogóle móc przystąpić do przetargu, musieliśmy spełniać szereg wymagań, które, jak widać, spełniliśmy.

 
Bardzo przyjemnie jest móc się pochwalić owocami własnej pracy. Mam nadzieję, że rok 2015 przyniesie nam również mnóstwo powodów do zadowolenia i dumy, pozwoli nabierać wiatru w żagle i sterować ku bezpiecznym portom. I takich pozytywnych sytuacji życzę również wszystkim zadowolonym z nas klientom.